//
Čo ponúkame

V roku 2016 sme vstúpili do 12. roku nášho pôsobenia. Od roku 2004 sme sa starali s rovnakou láskou a nadšením nielen o svoje, ale aj cudzie kone, ktoré u nás boli ustajnené. Posledné roky v nás pomaly, ale isto dozrieval pocit, že je čas vykročiť iným smerom. Po dlhom dozrievaní prišiel okamih, kedy padlo rozhodnutie, že už cudzie kone ustajňovať nebudeme.

Prežili sme s mnohými našimi klientmi a ich koňmi krásne a nezabudnuteľné zážitky. Niektorí z nich sa stali našimi blízkymi kamarátmi. Naučili sme sa veľmi veľa, zažili sme príbehy smutné, tragické, ale  aj krásne a veselé. Stretli sme veľa konských osobností, ale videli sme aj kone zlomené a poznačené minulosťou, bolo krásne vidieť, ako ich pobyt v stáde a láskaví ľudia naokolo menia.

Tak či tak, chceme už dopriať svojim koňom luxus žiť v trvalom a nemennom stáde, výlučne v režime 24/7, nechceme riešiť nekonečný príbeh hľadania vhodných zamestnancov, kolotoč starostí a stresov, ktorý sa viaže k prevádzkovaniu komerčného ustajnenia.

A tak od roku 2016 už nie je možné si u  nás kone ustajniť. Zostali iba naše kone, kone našich najbližších kamarátov a naše dva úžasné oslíky. Budúcnosť vidíme vo vzdelávacích aktivitách (semináre, workshopy verejné tréningy), ktorým sa určite chceme naďalej venovať. Takže bude dosť príležitostí aj na osobné stretnutia 🙂 Ďakujeme všetkým, ktorým u nás bolo dobre a s ktorými bolo dobre nám 🙂

P1130622


Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: